Loose Lay LVT Zemin Kaplaması

LOOSE LAY (SÖKÜLÜP TAKILABİLİR) LVT ZEMİN KAPLAMALARI

Hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir, kolayca çıkarılabilir, LVT malzemesini zemine döşediğinizde harika taş zeminler elde edebilirsiniz.

  • Çok zorlu uygulamalar için uygundur
  • Çıkarılabilir; böylece alt zemine zarar vermez
  • Yerden ısıtmalı ve soğutmalı zeminler için uygundur.
  • Ürünü söküp yeniden monte ederek, tekrar tekrar kullanılabilirsiniz.
  • Kalınlık, ağırlık ve kaymaz sırt nedeniyle, yapışkansız kullanılabilir, Yapışkan kullanılması tavsiye edilir.
  • Yükseltilmiş döşeme sistemlerinde de kullanılabilir.
  • Tüm zorlu yüzey döşeme uygulamaları için ideal bir çözümdür.

Ürünler

Sökülüp Takılabilir LVT’ler ( Loose Lay)

LVT’ler bir çeşit zemin kaplama malzemesidir. Tercih edilmelerini sağlayan birçok neden vardır. Bu nedenler arasından en önemli olanı görünüm olarak mekana kazandırdıkları ve bunu kazandırıken sağladığı kolaylıklardır. Sağlam ve dirençli olmalarının yanı sıre, temizlik konusunda ise, bakımları son derece kolaydır. Sürekli bakım gerektirmezler. Bu zemin kaplama malzemelerinin üç farklı çeşidi vardır ve bu çeşitler kurulum aşaması olarak birbirinden farklılardır. Bu çeşitler arasında sökülüp takılabilir LVT’ler (loose lay) vardır. Bu LVT türleri çok zorlu uygulamalar için bile uygundur. LVT kaplamalar plakalar halinde yerleştirilir.

Neden Sökülüp Takılabilir LVT’ler Kullanılmalı?

LVT tercih etmenizin sizler için birçok avantajı vardır. Bunların en başında uygulamaları esnasında sizlere sağlayacakları rahatlık gelmektedir. Zorlu zeminlere bile uygulanmaları mümkündür. Söküp takabileceğiniz bir yapıya sahip oldukları için yerel değişim yapabilirsiniz. Zarar görmüş veya eskimiş plakalar çıkar ve yerine yeni plakalar koyarız. Son derece dayanıklı olan bu LVT çeşitleri aynı zamanda moderndir ve son zamanlarda oldukça popüler hale gelmişlerdir. Kullanım alanı olarak da oldukça geniştir. Sosyal alanlarda sıklıkla kullanılırlar. Ayrıca okullar, kurslar gibi eğitim kurumlarında sıklıkla görülürler. Sağlık sektöründe de hastane gibi alanlarda da kullanımları son derece olağandır. Ticari anlamda da sıklıkla kullanılırlar. Oteller, sinema salonları, mağazalar, fuarlar gibi alanlar sıklıkla görebiliriz.

Sökülüp Takılabilir LVT Uygulaması

LVT uygulayacağınız alan öncelikle temiz olmalı ve havadan etki görüyor olmamalıdır. Uygulanacağı yüzeyin pürüzsüz olmasına dikkat edilmelidir. Mermer benzeri zeminler LVT uygulaması için son derece uygundur. Ayrıca eğer beton zemin üzerine uygulanması gerekiyor ise düzeltme işlemi yapılması gerekir. Bunu için de tesviye şapı uygulanır ve zemin düz halde olmalıdır. Aynı zamanda, LVT’ler, yüksek zeminler üzerinde de etkililerdir ve lokal olarak sökebileceğiniz için, yüksek zeminlerin camlı veya boşluk kısımları ile işbirliği içindedirler.

Sökülüp Takılabilir LVT tasarımları

Son yıllarda, sök-tak LVT işlemleri yüksek oranda ilgi görmeye başlamıştır. Bunun nedeni sağladığı büyük avantajlardır. Bu avantajların yanı sıra, estetik yönü de aynı miktarda önem arz etmektedir. Ayrıca estetik anlamında, LVT’ler sayesinde çok eşsiz tasarımlar oluşturabiliriz. Sahip oldukları birçok desen arasından sizlere en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca geniş renk paletleri ve her stile uygun tasarımları sayesinde her zevke hitap ederler.

İç mekan tasarımının eşsiz bir çeşidi olan bu LVT çeşitleri ile son derece şık mekanlara sahip olabilirsiniz. Eskimiş, cansız duran mekanları baştan tasarlayıp değerlendirebilirsiniz. Ayrıca LVT tasarımlar aynı zamanda, parke, granit gibi başka yüzeylerin görünümlerini mekanınızda sağlayabilirler. Ortamınıza sağladığı tüm kolaylıkların yanı sıra sunduğu tasarımlar ile son derece mantıklı bir zemin malzemesidir. LVT kullanımı aynı zamanda bütçenize de uygun olacak. Hayalinizdeki tasarımlar LVT’ler sayesinde hayal olmakla kalmayacak. Aynı zamanda döşeme işlemleri de son derece hızlı olacağı için gönül rahatlığı ile LVT kaplama seçebilirsiniz.

LVT için Bizleri Tercih Edin

Ayrıca LVT kullanarak evinizi, ofisinizi, sosyal alanınızı, ticari merkezinizi kolayca baştan tasarlayabilirsiniz. Bu baştan tasarım sayesinde hayallerinizdeki mekana sahip olup zevkinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizin ve müşterilerinizin akıllarında kalıcı mekanlar tasarlayabilirsiniz. İş yerlerinizde kullanmanız sayesinde, müşterileriniz için daha çekici bir iş ortamı oluşturabilirsiniz. Farklı desen ve canlı renk tonları ile çok canlı ve güzel bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca Kaliteli ve evinize uyacak LVT’ler için arayışınıza, çeşitlerimiz ile son verebilirsiniz. Siz de LVT çeşitleri ile evinizi, ofisinizi baştan tasarlayın ve çekici hale getirin. Son derece kaliteli, canlı, aşınmayan, şık LVT türleri için hemen sitemize göz atın! En iyi LVT türlerini sizler için hazırladık….

Benzer Ürünler