Karo Halı Fiyatları

Karo Halı Fiyatları

Karo halı fiyatları kullanacağınız mekanın boyutuna ve malzemeye bağlı olarak değişmektedir. Karo şeklinde oldukları için mekana bağlı olarak karo sayısı artmaktadır. Fiyatlandırılma ise metrekare üzerinden yapılmaktadır. Rutubet, leke ve kirlere karşı dayanıklı olan karo halılar genellikle ofis gibi ortamlarda kullanılırlar. Farklı malzemeler kullanılması da karo halı fiyatları üzerinde etkisini gösterir.

Karo Halı İle Tasarımlar

Karo halılar sayesinde son derece şık tasarımlar üretebilirsiniz. Ofisinizin zeminini karo halılar ile oluşturacağınız farklı kombinasyonlar ile süsleyebilirsiniz. Modern ve popüler olan karo halı modelleri sayesinde ofis ortamınız sıcak ve çekici olacak. Karo halı çeşitleri ile yapacağınız tasarımlar her türlü zevke hitap edebilir. Canlı ve parlak renkler kullanıp daha arkadaş canlısı bir ortam oluşturabilirsiniz. Veya koyu bir tema kullanarak daha nötr bir ortam yaratabilirsiniz. Aynı zamanda ikisinin birleşimini kullanarak daha özel bir tasarım da oluşturabilirsiniz. Karo halı fiyatları aynı zamanda karo yapımında kullanılan iplik tipine göre değişmektedir. Örneğin Polyamid iplik daha canlı renkler sunmaktadır ve bu iplik kullanılan karo halılarda fiyat değişikliği gözlemlenir.

Neden Ofisler İçin Karo Halı

Karo halı modelleri ofis kullanımı için son derece uygundurlar. Bunun belli başlı nedenleri mevcuttur. En başlı nedenler arasında mekanlara kattıkları havayı sayabiliriz. Bulundukları yere sıcak ve samimi bir hava katmaktadırlar. Bu özellikleri, ofislere bu havayı katmak isteyen iş yerlerinin ilgisini çekmektedir. Fakat kullanımlarının tek nedeni görünüşleri değildir. Kullanımlarının son derece kolay olması büyük bir etkendir. Yüksek derece konfor sağlaması da pratikliğinin yanında büyük bir artıdır. Karo halı türlerinin bakımı da aynı zamanda kolaydır. Polyamid kullanılarak yapılan karo halılar, leke tutmazlar ve bu yüzden temizlikleri zor değildir. Son derece dayanıklı bir malzemedir ve bu sayede yıpranmaz ve aşınmazlar. Aynı zamanda karo halıların üzerine rahatlıkla mobilya koyabilirsiniz. Kısacası ofis ortamını daha samimi ve sıcak bir havaya bürümek ve bakım ücretlerini kısmak için ideal seçimlerdir.

Karo Halı Kullanımı ve Montajı

Karo halı montajı son derece hızlı, kolaydır ve fire oldukça azdır. Önceden kesilmiş kare şekillerin birleştirilmesi ile zemine döşenirler. Döşenecek zemine uygun şekle kolayca gelirler. Bunun yanı sıra döşendikten sonra bir karoya tamir edilemeyecek bir zarar gelmesi durumunda karo sökülerek yerine kolayca yenisi koyulabilir. Aynı zamanda taşınma durumunda zaten varolan karo halı sökülüp yeni zemine koyulabilir. Döşeme işleminin hızlı tamamlanması sayesinde de ofisinizde işlerin aksamasına yol açmaz.

Karo Halı Seçimi

Ayrıca karo halı seçiminde, halının tasarımı son derece önemli bir rol oynamaktadır. Karo halı çeşitleri farklı tasarımlarda ve dokularda bulunabilmektedir. Bunun yanında karo halı döşemesi yapacağınız ortama uygun halı tasarımını bulmanız bütünlük açısından önemlidir. Karo halıların ortama kattığı hava da son derece önemlidir. Karo halı modellerini kullanarak sıcak bir ortamın yanında; modern, şık ve profesyonel bir görünüm de sağlayabilirsiniz. Karo halılar sayesinde istediğiniz tasarımı hızlı ve kolay şekilde oluşturabilirsiniz.

Karo Halı Fiyatları için İletişime Geçin

Kullanımı son derece kolay ve işyerlerine uygun olan karo halılar kullanılan iplik cinsine göre fiyatlandırılmaktadır. Metrekare cinsinden fiyatlandırılan halılar 50×50 cm boyularındalardır. Bu 50×50 cm boyutundaki parçalar birleştirilerek yerleştirilirler. 5 metrekare alanı kaplamak için bu karolardan 20 adet veya 1 paket gerekmektedir. İstediğiniz model ve kaliteyi bizim modellerimiz arasında bulabilirsiniz. Kullanacağınız mekanın ortamını güzelleştirecek bu karo halılar sayesinde istediğiniz görünümü sağlayabilirsiniz. Siz de ofisinizin için karo halı tercih ederek kullanımı kolay ve şık bir zemin malzemesine sahip olabilirsiniz. Güncel fiyatlara ulaşmak ve ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

Benzer Ürünler