Hakkımızda

Ofis ortamlarında yer alan en modern tasarımların üreticisi olan Zemin Malzemeleri olarak en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Değerli müşterilerimiz için, en sağlıklı ve şık ürünleri kaliteli materyallerden elde etmeye özen gösteriyoruz. Güvenilir marka imajımızı elde etmek için uzun yıllardır sektörde sürekli daha da tanınır bir konuma yükseliyoruz. Bu başarımızı ise, mutlu müşteri kitlemize borçluyuz. 2008 yılında başlayan serüvenimizi her geçen gün daha büyük bir kitleye ulaşarak devam ettiriyoruz. İlk günden bu yana, alüminyum paspas çeşitlerinin yanı sıra pek çok zemin kaplama malzemeleri üreterek insanlığa katkı sağlamaya yönelik adımlar atıyoruz.

 

Hızla değişen ve gelişen dünya düzeninde, inovasyonun ve üretkenliğin devamlı olarak desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin işlevsel olmasına önem gösteriyoruz. Hem beklentilerin de üzerinde bir performans gösteren, hem de ortama şık görüntüleri ile katkıda bulunan ürünleri sizler için tasarlıyoruz. Bunun yanı sıra, insan sağlığına verdiğimiz önemin bir sonucu olarak, malzeme kalitesine son derece önem veriyoruz. Sağlığa zararı olmayan malzemeleri tercih ediyor, böylece müşterilerimizin allerjik ve aşırı hassasiyet sonucu olabilecek pek çok rahatsızlığının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, uzun vadede de oluşabilecek hasarları önlemeyi amaçlıyoruz.

 

Tüm bu duyarlılıklarımızın yanı sıra, sürdürülebilirliğe de katkıda bulunmak amacıyla üretim aşamasında israfın önüne geçmeye çalışıyoruz. Oldukça dikkatli bir üretim süreci içerisinden geçiyor, böylece minimum enerji ve maksimum verimlilik ilkelerine bağlı kalıyoruz. Müşterilerimiz için gerçek bir marka kalitesine sahip zemin kaplama malzemeleri, paspaslar ve halılar üretiyoruz. Pazarlama ve satış aşamasında, güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere verdiğimiz değeri tekrardan gözler önüne sermeyi öncelik olarak alıyoruz.

 

Farklı ürün gruplarımız ile sizler için geniş bir ürün yelpazesi oluşturmak istiyoruz. Farklı renklerde, farklı modellerdeki ürünlerimiz ile hayalinizdeki tasarımı bulmanız için her gün daha fazla çalışıyoruz. Dinamik bir üretim kadrosuna sahip olmamız sayesinde, bu yolda yorulmadan hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu noktadaki en büyük motivasyonumuz ise, ürünlerimizin satışı sonrası gözlemlediğimiz üzere, müşterilerimizin yüzündeki gülümseme ve yüksek memnuniyet oranımız. Zemin Malzemeleri olarak, mutlu bir müşteri kitlesine sahip olmak bizler için en büyük ödül olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Ürün Gruplarımız

Oldukça geniş bir kapsamda değerlendirebileceğimiz ürün gruplarımız, Artlines markası ile satışa çıkmaktadır. Alüminyum paspas türlerimiz, öne çıkan ürünlerimizdendir. Ayrıca nem alıcı paspaslar, karo halılar, LVT (luxury vinyl tiles), yükseltilmiş döşeme, alüminyum süpürgelik, ofis mobilyaları ve ergonomik ofis ürünlerinin satışını yapmaktayız. Tüm bu ürünlerin hem üretim hem satış aşamasındaki başarımızı ise sektörde yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeye borçluyuz.