Dry Back LVT Zemin Kaplaması

DRY BACK (YAPIŞTIRMALI) LVT ZEMİN KAPLAMALARI

Artlines vinil zemin kaplamaları, hemen hemen her odaya monte edilebilecek güzel ve dayanıklı bir zemin sunar. Çok çeşitli güzel ahşap ve fayans tasarımlarından birini seçebilir ve kendi benzersiz zemin desenlerinizi oluşturabilir veya hatta güzel bir etki için karo ve ahşap tasarımlarını birleştirebilirsiniz. Bu yapıştırmalı lvt zeminler %100 su geçirmez, temizlemesi kolay, dokunması yumuşak ve ayrıca XXL boyutlarında mevcuttur.

Artlines Glue Down zemin kaplamaları diğer sistemli tabanlarına göre% 30 daha hafif kılar ve taşıma ve montaj sırasında daha kolay kullanım sağlar. Plakalar hafif ancak ultra güçlüdür.

Ahşabın sıcaklığını ve rahat yönünü seviyorsanız veya karoların cesaretini ve karakterini seviyorsanız. Artlines (LVT) vinil kaplamaları ile kendi benzersiz zemin deseninizi yaratabilir, hatta fayans ve ahşap tasarımlarını birleştirebilirsiniz.

Islak ve kirli ayakkabılara veya pençelere(evcil hayvanlara iltifaten) dayanabilecek bir zemin mi arıyorsunuz? Ya da banyonuzu bir yüzme havuzuna dönüştüren çocuklara mı? O zaman tüm vinil zemin plakalarımız tam ihtiyacınız olan şey. %100 su geçirmez oldukları için, banyonuza ve mutfağınıza kurulum için de idealdir.

Glue Down (LVT) vinil zemin kaplamaları çok az bakım gerektirir. Koruyucu poliüretan vernik sayesinde zeminin temizliği kolaydır ve günlük aşınma ve yıpranmaya karşı korumalıdır. İhtiyacı olan tek şey, ıslak bir paspas ve standart temizlik ürünleri ile rutin olarak temizlenmesi.

Vinil zeminlerimiz, en saf haliyle konforu temsil eder. Zemin, soğuk kış akşamları için rahat ve sıcak ayak altıdır.(LVT) Vinil zeminler, iyi bir ısı iletime sahiptir ve bu da onları yerden ısıtma için ideal bir eşleştirme yapar.

Bir (LVT) vinil plaka boyutu görsel olarak odanın mekansal algısını etkiler ve daha hızlı bir kurulum sağlar. (LVT) Vinil zemin kaplamaları bu nedenle XXL boyutlarında da mevcuttur.

Artlines (LVT) vinil zemin kaplamaları, geri dönüştürülebilir ve yenilenebilir malzemeden yapılmıştır. Üretim için daha az enerji gerektiren ve çevreye daha düşük emisyonlar sağlayan bir üretim sürecinden geçer. Bu, zemini yarının dünyası için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Ürünler

Tamamen Yapıştırmalı LVT’ler ( Dry Back)

LVT’ler, açılımı ile; Lüks Vinil Karo yani LVT bir zemin kaplama malzemesidir. Bir PVC kaplama türüdür ve birden çok malzemenin karışımı ile üretilir. Tercih edilmelerinin en önemli nedenlerinden biri görünüm olarak son derece estetik olmalarıdır. Yapı olarak esneklerdir. Görünüm olarak ise granit, parke ve seramik benzeri görünümlere sahip olabilirler. Aşınmaya dirençlilerdir ve üzerlerinde leke izi kalmaz. Temizlik konusunda ise, bakımları son derece kolaydır. Sürekli bakım gerektirmezler. Aynı zamanda küflenme de yapmazlar. Bu özelliklerin yanında son derece konforululardır ve ses kirliliğini engellerler. Neme ve suya karşı olan dirençleri sayesinde ise mutfak ve banyo gibi alanlarda tercih edebilirler. Aynı zamanda ısıya dayanıklıdırlar ve yanmazlar. Üç farklı çeşidi vardır ve bu çeşitler kurulum aşaması olarak farklılardır. Bu çeşitler arasında tamamen yapıştırmalı LVT’ler (Dry Back) vardır. Bu LVT türleri pürüzsüz yüseylere yapıştırılarak uygulanır.

LVT’nin Avantajları ve Tamamen yapıştırmalı LVT’ler Kurulumu

Öncelikle özellik olarak sundukları sayesinde zaten ön plana çıkmaktalardır. Kurulumları da oldukça hızlı ve kolaydır. Tamamen yapıştırmalı LVT’ler (Dry Back) zemine yapıştırılarak yerleştirilirler. Yapıştırma usulü ile yerleştirildikleri için kayma yapmazlar ve zemine ekstra sağlamlık katarlar. Yapıştırma işlemi gerçekleştirilmeden önce kesinlikle LVT’nin döşeneceği zemin temizlenmelidir. Aynı zamanda Tam yapıştırmalı LVT koyulacak zemin pürüzsüz olmalıdır. Eğer malzemenin yerleştirileceği alan temiz ve pürüzsüz ise yapışma işlemi daha sağlam olur. Zeminin iyice temizlenmemesi veya pürüzlü olması durumunda ise, LVT zemin kaplaması sağlıklı şekilde yapışmayıp işlevini yitirebilir. Tamamen yapıştırmalı LVT’ler son derece hızlı ve kolay şekilde zemine yerleşir ve kullanıma hazır hale gelir.

LVT Tasarımlar

LVT ile yapılan tasarımlar estetik olmaları ile bilinmektedir. Ayrıca LVT zemin malzemeleri; parke, beton, granit gibi başka yüzeylerin görüntüsünü verebilmektedir. Çok büyük bir tasarım potansiyeline sahiplerdir. İstediğiniz tasarımı ve görüntüyü LVT kullanarak kolaylıkla oluşturabilirsiniz. LVT kaplamalar sayesinde ister modern, ister ise klasik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda doğal malzemeleri yansıtan modelleri sayesinde ise evinize doğal bir görünüm katabilirsiniz. Sağladığı tüm kolaylıkların yanı sıra istediğiniz tasarımları oluşturabilmeniz de LVT kaplamanın büyük artılarından biridir. Sizler de istediğiniz renkleri ve desenleri kullanarak LVT kaplamalar sayesinde hayalinizdeki tasarımları oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız alanı moda trendlerine uyarlayabilir, daha da şık ve estetik bir hale çevirebilirsiniz. Oluşturabileceğiniz tasarımlar farklı LVT kombinasyonları ile heyecan verici ve eşsiz olabilir. Hemen tamamen yapıştırmalı LVT çeşitlerimize göz atın!

LVT Kullanım Alanları

LVT’ler son derece kullanışlı oldukları için çok geniş bir kullanım alanına sahiplerdir. Nem ve suya dayanıklı olmaları ve sağlam olmaları da bunun nedenlerindendir. LVT kaplamalar sağlık sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Hastaneler, sağlık ocakları, klinikler gibi alanlarda sıklıkla görülürler. Halka açık alanlarda da kullanımları yaygındır. Alışveriş merkezleri, kafeler, oteller gibi alanlarda kullanılırlar. Aynı zamanda eğitim sektöründe de sıklıkla karşılaşılabilirler. Üniversite, liseler gibi eğitim kurumlarında sıkça kullanılırlar. Bunlar gibi alanların tasarımlarında belirleyici bir etken konumundadırlar. Kullanıldıkları alanın havasını ve genel temasını değiştirebilirler. Hayatın her alanında gördüğümüz bu kaplama türü sayesinde ortak ve yaşam alanlarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Tamamen yapıştırmalı LVT’ler İçin İletişime Geçin

LVT kaplamalar ile süsleyeceğiniz alanlara hayat katacak Tamamen yapıştırmalı LVT’ler için hemen modellerimize göz atın. Kaliteli ve uzun ömürlü LVT modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizler de LVT kaplama kullanarak yaşam ve iş alanlarınızı şık, stil sahibi ve ilgi çekici bir hale dönüştürebilirsiniz. Hayallerinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürmek sizlerin elinde. Eski alanlarınıza da LVT kaplamalar sayesinde yepyeni bir hava katabilirsiniz. Tamamen yapıştırmalı LVT’ler için hemen sitemize göz atın ve bizlerle iletişime geçin!

Benzer Ürünler