Artlines Halı Koruyucu Paspaslar

Artlines Halı Koruyucu Paspaslar

  • Mat kalınlığı :  2,1
  • Standart ölçüler (cm ) : 90*120

 

*Çevre dostu  PET malzemeden üretilmiştir

*Uzun ömürlü ve sağlam

*PVC ve zehirli kimyasal içermez, kokusuz

*Tekerlekli koltuk dayanımı (DIN EN 425)

*Kayma dayanımı (DIN EN ISO 13287)

*Aleve karşı dayanım (DIN 4102/B1)

*Tekstürlü yüzey, çizilmelere karşı korur

*Bisphenol A (BPA) içermez

*Alerjisi olanlar için uygun

*Tekerlekli koltuklar için kaygan-dayanıklı yüzey

*Zemine mükemmel tutunum

*Yerden ısıtma sistemi ile uyumlu

Ekolojik ve ekonomik gereklilikleri karşılayan materyal polietilen terefatalat`tır (PET). Bu çevre dostu zemin koruma matı %1oo geridönüşümlüdür. PET uzun yıllardır bilinen ve  paketleme, konteynırlar, plastik film, iplik ve soft içecek şişelerinde kullanılan sentetik bir materyaldir. Hafif ağırlık ve uzun ömürlülük avantajlarını bir arada barındırır.

Tek bakışta avantajları:

*Çevre dostu PET malzemeden imal edilmiştir

*Çizilmeden korur

*Uzun ömürlü ve dayanıklı

*PVC içermez, kokusuz, zehirli kimyasal içermez

*Alerjisi olanlar için ideal

*Biçimli yüzeyler için uygun

*Tekerlekli koltuk dayanımı (DIN EN 425)

*Kayma dayanımı (DIN EN ISO 13287)

*Ofis koltukları için kolay hareket kabiliyeti sağlar

*Aleve karşı dayanım DIN 4102/B1

*El yapımı

*Yerden ısıtma sistemleri ile uyumlu

*Bisphenol A (BPA) içermez

*Kırılmaya karşı 2 yıl garantili

Makrolon®, istisnai özellikleri nedeniyle kalite ve güvenliğin özel bir rol oynadığı her yerde kullanılan yenilikçi ileri teknoloji plastiktir.

Makrolon® uzun yıllar kullanımdan sonra bile, olağanüstü bir darbe dayanımı, kırılma ve çizilme direncine sahiptir ve ayrıca ısıya ve hava koşullarına dayanıklıdır.

Zemin Koruma Paspasları’nın kaymasını önlemek için, alt tabakasında kaymaz kaplama bulunmaktadır. Üretim sürecinde, bu VAB® kaymaz kaplama paspas ile termal olarak kaynaklanır, böylece parke, ahşap zemin, fayans veya taş gibi her türlü sert zemin üzerinde güvenle durmasını sağlar. Yapışma olmadan mükemmel şekilde yerinde kalırlar.

Doğa Dostu

Artlines Zemin Koruyucu’da kullanılan doğal kauçuk ve polikarbonat, çevre üzerinde zararlı etkiye sahip kimyasalların kullanılmasını önleyerek mükemmel bir ürün kalitesi sağlar.

Ayrıca %100 geri dönüşümlü olduğu için doğaya atık olarak geri dönmeyerek kaynakların korunmasını sağlar.

Sağlıklı

Sadece polikarbonat veya doğal kauçuk gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için kesinlikle sağlık riski taşımamaktadır. PVC veya vinilden yapılmış paspaslarda, sert ve kırılgan malzemeye her türlü şekli vermek için çeşitli kimyasal katkı maddeleri gerektirir.

Güvenli

Paspastaki yapılandırılmış yüzey, ofis sandalyelerinin kullanımını engellemeden zemine yapışmaya yardımcı olur. Döşeme tipine bağlı olarak farklı şekilde oluşturulan paspasın alt kısmı, kullanıcılara daha fazla güvenlik sağlamıştır.

Örneğin, termal olarak kaynaklanmış bir VAB® kaymaz folyo, koruyucuların yapışmadan zemine en iyi şekilde tutunmasını sağlar. Halı veya kilim için ise alt kısımdaki tırtıklı yüzey yumuşak zemin kaplamalarını hiçbir şekilde zarar vermeden kavrayabilir.

Zemin Koruyucu Paspaslar, aşırı sıcak ortamlara bile uygundur: yangına dayanıklılığı üst düzeyde olup sigara külünden etkilenmez.

Dayanıklılık

Polikarbonat ve doğal kauçuk kullanılarak üretilen Zemin Koruma Paspasları, tamamen kırılmaz olup ofis sandalyeleri, UV ışınları gibi güçlü aşındırıcılara karşı son derece dayanıklıdır.

Benzer Ürünler